O nas

Firma Transportowo-Spedycyjna A.T. Piwowarczyk Sp. Z o.o.

Mamy bogatą historię, funkcjonujemy na rynku od 1979 roku. Od 1991 roku firma specjalizuje się w przewozach międzynarodowych, co oznacza, że mamy doświadczenie w obsłudze klientów z różnych krajów i w organizacji transportu na długie odległości. To daje pewność, że nasza firma ma wiedzę i umiejętności potrzebne do skutecznego zarządzania procesem międzynarodowego przewozu towarów.

 

Ważnym aspektem oferty naszej firmy jest fakt, że wszystkie ładunki są w pełni ubezpieczone. To daje klientom poczucie bezpieczeństwa i pewności, że w przypadku jakichkolwiek zdarzeń losowych ich towar jest odpowiednio zabezpieczony.

kierowca czerwonej ciężarówki wychyla się przez okno w drzwiach

Wieloletnie doświadczenie w branży

Posiadamy również uprawnienia i doświadczenie w transporcie ładunków niebezpiecznych. Przewóz tego rodzaju towarów wymaga szczególnej uwagi i zgodności z przepisami i regulacjami dotyczącymi bezpieczeństwa. Dlatego fakt, że oferujemy również transport ładunków niebezpiecznych, może być atrakcyjnym elementem dla klientów, którzy mają takie potrzeby.

 

Kierowcy firmy posiadają wszelkie niezbędne kwalifikacje zawodowe oraz wieloletnie doświadczenie w branży transportowej. To oznacza, że są dobrze przeszkoleni i mają umiejętności niezbędne do prowadzenia profesjonalnych przewozów. Doświadczenie kierowców jest ważne, ponieważ transport międzynarodowy wiąże się z różnymi warunkami i wyzwaniami na drodze, a dobrze wykwalifikowani kierowcy potrafią sobie z nimi poradzić.

but kierowcy wsiadającego do czerwonej ciężarówki

Profesjonaliści na każdym szczeblu

Stawiamy na profesjonalizm, solidność i terminowe wykonanie zleconych usług. Nasza marka na rynku usług transportowych gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i zobowiązanie do satysfakcji klienta.

 

Firma posiada własną strzeżoną bazę z pełnym zapleczem technicznym, co jest ważne w branży transportowej, gdzie niezawodne pojazdy i infrastruktura są niezbędne dla skutecznego prowadzenia działalności. Dodatkowo, oferta usług warsztatowych świadczy o kompleksowym podejściu do obsługi klienta oraz zdolności do naprawy i konserwacji pojazdów.

kierowca w czerwonej ciężarówce sprawdza nawigacje przed wyruszeniem w drogę